AMIT

AMIT

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-091 Ząbki
ul. Wigury 26
tel.: 48 22 781 68 99
fax: 48 48 22 781 77 34

www.amit.pl
biuro@amit.pl
www.m.amit.polish.ru
(wersja mobilna)

AMIT
 

AMIT jest firmą działającą na rynku od 1994 roku jako profesjonalny zakład produkujący urządzenia i osprzęt na potrzeby sitodruku. Przez te lata nasza firma zdobyła zaufanie i uznanie wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Aktualnie staramy się o certyfikaty, aby zwiększyć standardy i podnosić jakość produkowanych urządzeń . Musimy się pochwalić jako jedyna firma w Polsce mam własny profil wzmocniony (trapezowy) do produkcji dużych ram aluminiowych . Ostatnio rozszerzyliśmy naszą oferty o następujące akcesoria: gumę raklowo , gumę do kopioram. uszczelkę. papier transferowy, proszek transferowy , szpatułki do zgarniania farby z sita , ostrzenie rakli na profesjonalnej maszynie

W ofercie znajdują się:
• stoły obrotowe do sitodruku
• stoły ręczne z prowadzeniem rakla
• kopioramy
• suszarka Flash do karuzel i automatów
• suszarki półkowe
• suszarka do sit
• ramy aluminiowe (napinanie sit )
• rakle aluminiowe
• myjki

AMIT
Stół obrotowy do druku ręcznego AMIT6x6
przeznaczony jest do druku wielokolorowego, wyposażony w obrotowe ramiona. Uchwyty wykonane są z odlewów aluminiowych, pozwalających na bardzo łatwe i precyzyjne pasowanie sit. Palety wykonane z aluminium, regulowane, wymienne np: na blaty do druku rękawków, parasoli itp.
AMIT
Kopiorama do naświetlania siatek drukarskich jest jednym z podstawowych urządzeń w zakładzie sitodruku. Zapewnia prawidłowe naświetlenie siatek oraz przyśpiesza proces przygotowania sit do druku. Wyposażona jest w pompę próżniową i płaszcz wykonany ze specjalnej gumy, który w momencie wyciągania powietrza przez pompę idealnie dolega do naświetlanego materiału i z odpowiednią siłą dociska do szyby wykonanej ze szkła kryształowego "float". Wyposażona jest również w elektrozawory ułatwiające dekompresję kopioramy. Kopioramę można ustawiać do źródła światła w pozycji pionowej i poziomej.

AMIT
Suszarka FLASH przeznaczona jest do suszenia farb na tkaninach w druku wielokolorowym. Urządzenie działa w systemie FLASH tzn., że włącza się tylko w momencie, gdy pod płytą grzejną znajdzie się paleta z nadrukowanym materiałem. Dodatkowym czynnikiem wzmagającym efekt suszenia są zamontowane dwa wentylatory nadmuchowe w płycie grzejnej. Wymienione wyżej rozwiązania sprawiają, że suszarka charakteryzuje się maksymalną sprawnością i oszczędnością energii. Regulowana wysokość urządzenia pozwala na zastosowanie jej do większości maszyn stosowanych w druku tkanin.


AMIT
Ramy aluminiowe
Wykonujemy ramy standardowe, nietypowe, a także regenerujemy ramy używane. Ramy są piaskowane i profilowane. W ofercie mamy nowy profil trapezowy na duże ramy. Ramy wykonane z tego profilu są bardzo lekkie, stabilne i nie wyginają się przy dużym naprężeniu siatki – oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy ramy aluminiowe z profilów o przekrojach:
Ścianka 2mm: 20x20, 30x30, 40x40
Ścianka 3mm: 20x20, 30x30, 40x40

 

W naszej ofercie proponujemy także naciąganie siatek na ramy własne jak i powierzone przez klienta. Do napinania siatek używamy
profesjonalnych pneumatycznych napinarek szczękowych. Stosujemy siatki firmy Sefar oraz Ssati.

Рейтинг@Mail.ru